Ettevõttest

LEIAME SULLE PERSONAALSE LAHENDUSE

Edurus Construction, Edurus AB tütarettevõte, kelle põhitegevuseks on köögitasapindade, interjöörielementide ja ehitusmaterjalide tootmine ja import.

Edurus AB kontsortsium

Edurus Consturction OÜ on Edurus Estonia OÜ tütarettevõte. Grupi emaettevõte on Rootsis asuv Edurus AB. Meie tehased asuvad Eestis ja Hiinas. Ettevõtte esindajad on Rootsis, Eestis, Hollandis, Saksamaal ja Ühendatud Kuningriigis. Ettevõtte põhitegevusala on hauakivide tootmine ja juurderaie. Selles sektoris oleme hõivanud üle poole Rootsi turust, millega oleme valdkonna suurim. Meie suurim koostööpärtner Rootsis on Fonus matusebürood. Lisaks hauakividele on Eduurs Ab aastatel 2001-2007 müünud suures mahus ehitusmaterjali. Suurima projektina võib välja tuua Kista Science Tower, mille kogu fasaad ja põrandad on Eduruse toodang. Eestis on Edurus Estonia tegutsenud aastast 2012 ning aastal 2017 võeti vastu otsus taasalustada ehitusmaterjalide ja tasapindade tootmist ning turustamist. Seega oleme avatud kõigile päringutele ja koostöövõimalustele uute partneritega pikaajalise koostöö eesmärgil. Ootame huviga tulevaid projekte ning soovime tõsta põhjamaades pakutavate materjalide kvaliteeti.

about-us
Meie CNC-st

Teie tasapinnad valmivad meie CX-4 Scandinvent CNC-ga. Masin poleerib kõik tahvlid, lõikab välja kuju ja poleerib servad. Süvistab drenaažid ja puurib augud. Kõikide lõiget tulemus on kvaliteetne. Servaprofiilid teeme samuti pingil. Mis tähendab, et meie tasapindade kvaliteet on suurepärane. Lisateenusena katame teie tasapinnad vetthülgava kihiga kivi pikaks elueaks.

Meeskond

Edurus Construction meeskond koosneb uhatusest. tootmismeeskonnast ja müügimeeskonnast. Kollektiivil on kivivaldkonnas töökogemusi kokku üle 50 aasta. Oleme pädevad soovitama teile sobivat kivimist ja sobivaid lahendusi kõikjale ja professionaalselt. Tunneme uhkust oma oskusliku kollektiivi üle ja tagame teile tellitud toodete tarne õigeaegselt.

team-member
Karl Tähe

Tegevjuht

team-member
Julia Jakovleva

Tootmisspetsialist

team-member
Henri Tamsalu

CNC operaator

team-member
Joe Kuusler

Kivimeister