Küsimistele vastuseid

Oleme välja toonud mõned levinuimad küsimused valikute tegemisel

Enamasti tekib küsimusi materjali valikuga, seega seletame nende erinevusi. Teisaks kirjeldame meie tarnet ja tootmist, et oleks kõik üheselt mõistetav

Looduskivi kasutatakse enamasti suurt taluvust nõudvate pindade katmisel. Looduskivid on kuumakindlad, tugevad, kulumiskindlad. Paraku on looduskivi poorne. Tume graniit on kõige eelistatum määrduvatele aladele, poorsuselt veidi suurem on hele graniit ja kõige suurema poorsusega marmor. Seetõttu sobib marmor kõige paremini vannitubba ja seinadele, graniit põrandatele, välitingimustesse ja kööki. Seega lühidalt Tume graniit kööki, põrndatele ja välitingimustes teedele, hele graniit välitingimustes seina ja marmor (vannituppa) seintele ja pindadele.
Tehiskivi plussideks on väike poorsus. Paraku on tehiskivi ruutmeetrihind tihtipeale suurem kui looduskivi. Lisaks on saadaval ka väga selged toonid nagu täielikult must ja valge värvus. Kvartsi suureks plussiks on väike poorsus ja kriimustuskindlus. Keraamilise kivimi plussiks on väike poorsus ja kuumakindlus, ning väike erikaal.
Tooted on pakendatud puitraamistiku sisse lihtsaks laadimiseks ja mahalaadimiseks. Sellega kaitseme kõik servad ja kandid. Kui klient ei ole tellinud paigaldust siis tarne teostame transpordifirmaga, kes vajab abi mahalaadimisel. Kui olete tellinud ka paigalduse, toob meie paigaldusmeeskond tooted teile koju. Mõõtmisel veendume, et kõik teie poolt soovitud tooted on võimalik ka kohale transportida - mahuvad läbi trepikodadest ja keerdkäikudest..
Lisateenusena pakume teile meilt tellitud toodete paigaldust. Paigalduse hulka kuulub tasapinna, valamu ja pliidi paigaldus tasapinnale. Ühenduste tegemine jääb kliendi teostada. Eelduseks on eelneva tasapinna eemaldamine ja mööbli paigutus peab olema loodis ning muutmata mõõdistamisest.
Kivist oleme oma ajaloo jooksul tootnud: tasapinnad, skultuurid, fassaadid, põrandaplaadid, komposiitplaadid, kraanikausid, vannid, purskkaevud, monumendid, hauakivid, lauad, aiamööbel. Seega kõiki sisustuselemente oleme võimelised tootma kivist, kui teie annate meile pildi/joonise koostame meie teile disaini koos hinnapakkumisega..